TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Palący problem 

Gdy tylko mijają zimowe miesiące, a słupki na termometrach idą w górę, temat klimatyzacji zyskuje na popularności. Kwestia wysokich temperatur w obliczu rozgrywającej się na naszych oczach katastrofy klimatycznej staje się coraz bardziej gorąca. Wśród naukowców panuje zgoda co do tego, że sytuacja z roku na rok jest coraz cieplejsza. Wygląda na to, że nie ma co odkładać myślenia o tym temacie na później.

Lato w pracy

Upały nie są problemem, który ogranicza się do zwykłej niedogodności. Niesprzyjające warunki termiczne wpływają nie tylko na chwilowe samopoczucie ludzi, ale także na ich zdrowie i wydajność w pracy. Trudności w skupieniu i koncentracji negatywnie wpływają na jakość wykonywanych przez pracowników zadań, sprzyjają częstszym zwolnieniom oraz problemom ze zdrowiem. Zainwestowanie w odpowiedni system klimatyzacji może okazać się w perspektywie oszczędnością, która zwróci się szybciej niż można przypuszczać. 

Nie tylko do biura 

Zbyt wysoka temperatura w domu to również problem. Rosnąca z roku na rok średnia temperatura każe przypuszczać, że popularność klimatyzacji w prywatnych mieszkaniach będzie wzrastać. Zapewnienie sobie w domu warunków, które dadzą wytchnienie podczas odpoczynku, a także zwykłego, codziennego funkcjonowania jest na szczęście coraz bardziej dostępne. Klimatyzacja nie jest już dobrem zarezerwowanym dla nielicznych. Komfort, jaki daje przebywanie w przyjemnej temperaturze jest niepodważalny. Inwestycja w powietrze jest inwestycją w jakość życia. 

Rozwiązanie?

Jeśli poszukujesz systemów zapewniających optymalną jakość i temperaturę powietrza w domu, miejscu pracy, czy w budynku użyteczności publicznej z pomocą może przyjść Ci Energia Partner. Firma oferuje szerokie spektrum rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji. Jeśli mieszkasz w Zielonej Górze lub okolicach, jest to na pewno dobra opcja. Rozpiętość oferty z dziedziny klimatyzacji pozwala na dobranie opcji pasujących do zróżnicowanych potrzeb. Jakość usług jest gwarantowana przez ponad dziesięcioletnie doświadczenie specjalistów.

OFERTA WENTYLACJI – SPRAWDŹ

OFERTA CHŁODNICTWA – SPRAWDŹ

Facebook