TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Nasza firma z ponad 10-letnim doświadczeniem współpracuje ze sprawdzonymi dostawcami klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy z dużą wiedzą na temat klimatyzacji wentylacji Zielona Góra oraz chłodnictwa.

W ramach naszej praktyki zamontowaliśmy tysiące instalacji do klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne rozwiązania techniczne. W montażu urządzeń bazujemy wyłącznie na wysokich standardach jakościowych. Wykorzystujemy sprowadzane materiały od najlepszych producentów. Nasi klienci mają pewność, że zamontowane urządzenia są sprawne w długim okresie czasu.

Zapewnienie odpowiedniego klimatu w pomieszczeniach i właściwej cyrkulacji powietrza jest bardzo ważne dla zachowania świeżości żywności i zdrowia.

Właściwe klimatyzowanie pomieszczeń

Klimatyzacja to zachowanie odpowiedniej temperatury w budynkach prywatnych i użyteczności publicznej. Jeżeli temperatura jest na ustalonym poziomie, wzrasta komfort przebywania w pomieszczeniu – w domu, w firmie, w sklepie, salonie kosmetycznym, fryzjerskim czy w każdym innym miejscu lepiej się pracuje, odpoczywa i przebywa. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań klimatyzacyjnych, które dostępne są w sprzedaży. Urządzenia solidnie wykonane, pochodzące od markowych producentów są łatwe w obsłudze i bezawaryjne.

Obecnie nowoczesne klimatyzatory nie tylko chłodzą powietrze podczas upalnego dnia i pory roku. Mogą one również podnosić temperaturę powietrza w pomieszczeniu, w którym jest ona zbyt niska. Klimatyzacja Zielona Góra to również czyste powietrze. Specjalne filtry usuwają szkodliwe drobnoustroje i wszelkie cząstki zanieczyszczeń.

Dużym autem naszej działalności jest montowanie urządzeń klimatyzacyjnych, na które mają Państwo 5-letnią gwarancję. Jeżeli stwierdzicie jakiś problem z prawidłowym działaniem klimatyzacji, nasi pracownicy dojadą do Was i szybko usuną usterkę.

Wentylowanie pomieszczeń

Wentylacja Zielona Góra jest równie istotna jak klimatyzowanie. Ma duże znaczenie dla osób cierpiących na alergię. Nie tylko dla chorych, ale dla wszystkich istotne jest, aby powietrze było przefiltrowane i pozbawione zanieczyszczeń. Pomieszczenie pozbawione wentylacji staje się uciążliwe do dłuższego przebywania w nim. Praca nie jest wykonywana efektywnie, a odpoczynek nie przynosi relaksu. Do tego mogą pojawić się problemy z oddychaniem, bóle głowy, znużenie, zmęczenie, a nawet apatia.

Nasza firma zapewnia wszelkim pomieszczeniom optymalne i nowoczesne rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne. Zapraszamy do współpracy, kontaktu. Dostarczamy tylko niezawodne urządzenia do klimatyzacji i wentylacji.

OFERTA WENTYLACJI – SPRAWDŹ

OFERTA CHŁODNICTWA – SPRAWDŹ

Facebook