TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Energia Partner to firma z dużym doświadczeniem rynkowym. Współpracujemy z markowymi dostawcami nowoczesnych rozwiązań, które mają zastosowanie w klimatyzowaniu i wentylowaniu pomieszczeń oraz w chłodnictwie. Nasz zespół tworzy kadra doświadczonych pracowników, którzy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie najnowszych i sprawdzonych rozwiązań.

Firma zrealizowała wiele instalacji klimatyzacyjno-wentylacyjnych i chłodniczych. Stosując się do wysokich standardów, dbamy o to, by montaż instalacji spełniał wymogi ekologiczne. Korzystamy z materiałów dostarczanych prze najlepszych i certyfikowanych producentów.  Dzięki temu klienci mają pewność, że oferowane im urządzenia klima Zielona Góra, wentylatory i inne są niezawodne i mogą być użytkowane wiele lat.

Bez optymalnej temperatury w pomieszczeniach, właściwego przepływu powietrza trudno jest zapewnić świeżość żywności. Klimatyzacja, wentylacja znacząco ułatwiają pracę i odpoczynek w miejscu pracy i w domu.

Pomieszczenia klimatyzowane – optymalne do pracy i wypoczynku

Właściwa temperatura w domu, mieszkaniu, miejscu pracy, instytucjach i placówkach publicznych ułatwia funkcjonowanie i poprawia komfort przebywania w przestrzeni zamkniętej. Ustawienie temperatury na określonym poziomie jest często stosowane nie tylko w domu i mieszkaniu, ale również w salonach kosmetycznych, odnowy biologicznej, fryzjerskich, w placówkach handlowo-usługowych, w małych sklepach i hipermarketach.  

Firma Energia Partner cieszy się renomą na rynku w montażu klimatyzacji, wentylacji i dostarczaniu rozwiązań dla chłodnictwa. Oferowane urządzenia są atestowane i bezawaryjne, a ponadto łatwe w obsłudze.

Klimatyzacja czasem bywa mylnie określana jako rozwiązanie, które ma na celu schłodzić powietrze w pomieszczeniu. Tymczasem urządzenia klima Zielona Góra są przystosowane do podnoszenia temperatury. Nowoczesne klimatyzatory wyposażone są również w specjalistyczne filtry, które oczyszczają powietrze. Wszelkie zanieczyszczenia, bakterie i inne drobnoustroje zostają zatrzymane przez filtry. Powietrze w pomieszczeniu klimatyzowanym jest czyste i zdrowe. Osoby uczulone, alergicy czują się lepiej i nie odczuwają najmniejszych dolegliwości.

Energia Partner oferuje klientom rozwiązania klimatyzacyjne z 5-letnią gwarancją. Urządzenia objęte są również serwisem pogwarancyjnym. Każdy problem usuwamy szybko i sprawnie. Współpraca z firmą gwarantuje Państwu komfortowe korzystanie z klimatyzacji w domu, pracy i w każdym innym miejscu.  

OFERTA WENTYLACJI – SPRAWDŹ

OFERTA CHŁODNICTWA – SPRAWDŹ

Facebook