TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Upalne lato to czas, kiedy każdy z nas poszukuje wytchnienia. Wysoka, a czasami wręcz ekstremalna temperatura nie tylko niekorzystnie wpływa na nasze samopoczucie, ale niekiedy może również stanowić zagrożenia dla zdrowia. Dotyczy to zwłaszcza osób borykających się z chorobami kardiologicznymi lub schorzeniami układu oddechowego. Szczególnie pożyteczna staje się wówczas klimatyzacja pozwalająca zachować komfort termiczny wewnątrz budynków.

Klimatyzatory w zakładach pracy i obiektach użyteczności publicznej

Urządzenia klimatyzacyjne można najczęściej spotkać w biurach, sklepach, restauracjach, a także w zakładach produkcyjnych, magazynach i wielu innych miejscach. Ich obecność w przestrzeni publicznej jest dziś właściwie standardem. Posiadają one bowiem duże znaczenie jeśli chodzi o zapewnienie pracownikom optymalnych warunków pracy, co przekłada się na jej lepszą jakość i większą efektywność.

Klimatyzacja jako rozwiązanie do domu lub mieszkania

W ostatnich latach na montaż urządzeń klimatyzacyjnych decyduje się ponadto coraz więcej osób prywatnych. Motywem takiej decyzji jest nie tylko podstawowa funkcja klimatyzacji, jaką jest obniżanie temperatury w pomieszczeniu, ale także możliwość nagrzewania wnętrza. Opcja ta odgrywa niebagatelną rolę w okresie przejściowym (wczesną jesienią), kiedy główny system ogrzewania budynku nie został jeszcze aktywowany. Z kolei latem w wychłodzonych pomieszczeniach łatwiej jest wypoczywać bądź pracować.

Montaż klimatyzacji to zadanie dla profesjonalistów

Zwykle firmy oferujące klimatyzatory oferują również ich instalację. Bez wątpienia warto skorzystać z takiej usługi. Montaż urządzeń klimatyzacyjnych wymaga bowiem posiadania zarówno fachowej wiedzy i umiejętności, jak i odpowiednich narzędzi. Zlecając usługę monterską nabywamy jeszcze prawo do nieodpłatnego serwisu w okresie obowiązywania gwarancji na zakupiony sprzęt. Klientom zamieszkującym południową część województwa lubuskiego, którzy zdecydowali się na rozwiązanie, jakim jest klimatyzacja Zielona Góra daje spore możliwości wyboru spośród licznych ofert firm działających na terenie miasta.

Facebook