TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Gdy latem na dworze występują upalne temperatury, nasze samopoczucie pogarsza się. W domu zaczyna być bardzo duszno, a wysoka temperatura odczuwalna jest nie tylko w dzień, ale również w nocy. Trudno spać spokojnie i dlatego warto przynajmniej na okres letni użytkować klimatyzację.

Wpływ na nasze samopoczucie ma nie tylko odpowiednia temperatura, ale również wilgotność powietrza. Rozwiązaniem na ten problem jest klimatyzator, który usunie nadmiar ciepła występującego w mieszkaniu, dzięki czemu zwiększy się komfort naszego życia.

Kto w Zielonej Górze montuje klimatyzację?

Klimatyzator jest urządzeniem wybieranym nie tylko przez właścicieli domów prywatnych, ale również przez przedsiębiorców, którzy potrzebują w swojej firmie utrzymać odpowiednią temperaturę. Jest to szczególnie ważne, gdy biznes dotyczy produktów mrożonych oraz takich, które nie mogą być przechowywane w ciepłym pomieszczeniu, ponieważ ulegają szybkiemu zepsuciu.

Klimatyzacja w Zielonej Górze do nabycia jest w kilku rodzajów. Możemy postawić na nowoczesny sprzęt, w pełni zautomatyzowany albo najprostsze urządzenie. Klimatyzator montowany jest na stałe, ale może również występować w wersji mobilnej, dzięki czemu można go przenosić z miejsca na miejsce.

Najprostsze i najtańsze urządzenia chłodzą tylko powietrze w pomieszczeniu, zmniejszają jego wilgotność oraz obniżają temperaturę. Natomiast droższe modele potrafią nie tylko chłodzić, ale również ogrzewać, co jest szczególnie przydatne w okresach jesiennych i zimowych, ponieważ nie trzeba wtedy korzystać z centralnego ogrzewania.

Jakie są największe zalety klimatyzacji?

Klima w Zielonej Górze nabywana jest przez wiele osób ze względu na to, że posiada wiele bardzo istotnych zalet. Największymi korzyściami z posiadania takiego urządzenia są:

  • komfort termiczny z dodatkową możliwością regulacji wilgotności powietrza,
  • oczyszczanie i jonizowanie powietrza,
  • niwelowanie rozwoju bakterii i grzybów,
  • brak konieczności otwierania okien, dzięki czemu można zamontować okna nieotwierane,
  • klimatyzacja zapewnia również odpowiednią ilość świeżego powietrza.

Najlepiej jest zdecydować się na klimatyzator kasetonowy lub kanałowy, który montowany jest we wnętrzu z podwieszanym sufitem. Nie zajmują wtedy miejsca w pomieszczeniu i ma możliwość wydmuchiwania powietrza w kilku kierunkach jednocześnie.

Facebook