TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Energia Partner to renomowana firma z wieloletnim doświadczeniem. Od lat rozwija współpracę z najlepszymi dostawcami sprawdzonych rozwiązań w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodzenia pomieszczeń. Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów i pracowników, którzy nieustannie zgłębiają wiedzę na temat najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Energia Partner ma w swoim dorobku wiele instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.  Firma dba o zachowanie wysokiego standardu podczas montażu i wdraża rozwiązania ekologiczne. Wykorzystuje tylko sprawdzone materiały najwyższej jakości, pochodzące od najlepszych producentów.  Klienci Energia Partner mają pewność, że klimatyzacja Zielona Góra, wentylacja czy urządzenia chłodnicze są niezawodne w użytkowaniu i posiadają długi okres gwarancji.

Optymalne klimatyzowanie pomieszczeń

Odpowiednia temperatura w budynkach prywatnych, firmowych czy publicznych to podstawa świeżego powietrza niezbędnego podczas pracy i odpoczynku. W celu zapewnienia tego komfortu Energia Partner dostarcza swoim klientom najlepsze systemy klimatyzacji i wentylacji. Najlepsza Klima Zielona Góra jest bezawaryjna i zawsze spełnia swoją funkcję. Energia Partner wdraża rozwiązania bezawaryjne nie tylko w zakresie wentylowania i klimatyzowania pomieszczeń, ale instaluje również urządzenia, z których korzysta się w branży chłodniczej. Firma udziela długiego okresu gwarancji, pięć lat od momentu zakupienia danego systemu: klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa. Klienci mogą liczyć na serwisowanie urządzeń i serwis pogwarancyjny.

Facebook