TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

BLOG

Energia Partner działa na polskim rynku od wielu lat. Firma zdobyła duże doświadczenie dzięki prężnie rozwijającej się współpracy z wieloma partnerami oferującymi najnowsze rozwiązania w zakresie klimatyzowania, wentylowania i chłodzenia pomieszczeń prywatnych i komercyjnych. Kadrę Energia Partner stanowi zespół specjalistów z różnych branż, którzy potrafią wdrażać w życie efektowne systemy klimatyzowania i wentylowania. Wiedza pracowników połączona z wieloletnim doświadczeniem i nieustannym zdobywaniem nowych informacji to najlepszy kapitał rozwojowy, który pozwala na oferowanie klientom coraz lepszych rozwiązań spełniających ich oczekiwania.

Firma oferuje i montuje nowoczesne systemy klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa i z poszanowaniem środowiska naturalnego.Urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjnych są w pełni ekologiczne, wyprodukowane z materiału o najwyższych parametrach jakościowych. Wszystkie zainstalowane przez firmę systemy klimatyzacji Zielona Góra, wentylacji i chłodnictwa opatrzone są długim okresem gwarancyjnym. Są niezawodne w działaniu, wydajne i odporne.  

Klimatyzowanie i wentylowanie powierzchni w budynkach  

Trudno wyobrazić sobie efektowną pracę i codzienne funkcjonowanie  bez odpowiedniej temperatury utrzymującej się wiele godzin. Dotyczy to zarówno małych, jak i większych budynków prywatnych i publicznych, w tym biurowców firmowych. Komfortowe warunki pracy i obsługi klientów mają istotny wpływ na funkcjonowanie pracowników i klientów. Systemy Klima Zielona Góra, wentylacja i chłodnictwa są w zasadzie bezawaryjne, bezpieczne i ekologiczne. Urządzenia są zdolne do pracy całodobowej. Wymagają tylko okresowych przeglądów i konserwacji. Energia Partner udziela swoim klientom aż 5-letniego okresu gwarancji za każdy z systemów: wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Firma zapewnia również serwis po okresie gwarancji.

Facebook