TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra
CHŁODNICTWO

Co robi nasza firma w zakresie chłodnictwa?

Już od wielu lat zajmujemy się szeroko rozumianym chłodnictwem. To dziedzina, która obejmuje procesy odprowadzania ciepła ze środowiska chłodzonego po to, by uzyskać i utrzymać w nim temperatury niższe niż w otoczenia. Chłodzimy przy użyciu odpowiednich systemów, rozwiązań i urządzeń pomieszczenia naszych Klientów w różnych celach.

Energia Partner świadczy usługi z zakresu chłodnictwa, co obejmuje kompleksowe wyposażanie sklepów i centrów handlowych w układy i meble chłodnicze. Opierają się one wyłącznie na podzespołach czołowych producentów w tej branży. Dostarczamy Klientom między innymi:

  • komory chłodnicze i mroźnicze,
  • agregaty i sprężarki,
  • automatykę,
  • meble chłodnicze i mroźnicze,
    wymienniki.

Wykonujemy również bardzo ekologiczne instalacje chłodnicze oparte na dwutlenku węgla.

Meble chłodnicze i mroźnicze

W kategorii mebli w chłodnictwie wymienić można wiele elementów wyposażenia punktów handlowych. Niezawodnym rozwiązaniem w branży gastronomicznej będą lady chłodnicze, które pozwalają na ekspozycję sprzedawanej żywności. Bardzo dobrze sprawdzają się przy prezentacji ciast i deserów, ale i przy przechowywaniu i wystawianiu dla Klientów produktów garmażeryjnych i mlecznych. Modele lad chłodniczych mogą być wyposażone w agregat wewnętrzny i być urządzeniami bez takiego agregatu, ale charakteryzującymi się optymalną wydajnością.

Oprócz lad chłodniczych można zastosować regały i szafy o podobnym przeznaczeniu. Będą one praktycznym rozwiązaniem dla sklepów z produktami spożywczymi szybko psującymi się i innymi. Pozwolą na przechowywanie w regale lub w szafie chłodniczej artykułów o krótkim terminie przydatności do spożycia, w odpowiednich, kontrolowanych warunkach.

W szafach i regałach chłodniczych można odpowiednio wyeksponować towary, dzięki zamontowanym w nich półkom. Podobnie jak w przypadku lad chłodniczych, regały i szafy chłodnicze również mogą być zaopatrzone w agregaty wewnętrzne albo korzystać z agregatów zewnętrznych. Przewidziane są one do ciągłej, nieprzerwanej pracy.

W wielu miejscach w sklepach istnieje potrzeba zastosowania zamrażarek, czyli urządzeń do mrożenia żywności. Mogą to być zamrażarki szufladowe, które są otwierane od frontu, wyposażone w wysuwane pojemniki, albo zamrażarki skrzyniowe, otwierane od góry. W zależności od wybranego typu tego urządzenia może mieć ono pokrywę ze stali nierdzewnej lub pokrywę przeszkloną.

Pozostałe urządzenia wykorzystywane przez naszą firmę

Specjalizujemy się ponadto w montażu, doradztwie i dostarczaniu Klientom komór chłodniczych i mroźniczych o pełnej rozciągłości temperaturowej. To produkty spełniające wszelkie wymogi dotyczące przechowywania żywności w warunkach chłodniczych.

Do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych i mroźniczych niezbędne są agregaty i sprężarki, a także automatyka, którą jesteśmy w stanie dostarczyć w krótkim czasie, dla zachowania sprawności działania urządzeń do chłodzenia i mrożenia produktów spożywczych.

Doświadczenie w chłodnictwie

Od lat podejmujemy się opracowywaniem właściwych rozwiązań chłodniczych, dostarczaniem urządzeń i ich montażem u Klientów. Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi i znajomości rynku urządzeń chłodniczych, firma Energia Partner wraz z pracownikami może doradzić wybór takich systemów chłodniczych, które najlepiej sprawdzą się w założonych warunkach.

Współpracujemy przy nabywaniu urządzeń chłodniczych ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami.

Facebook