TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra
KLIMATYZACJA

Klimatyzatory renomowanych producentów

Energia Partner specjalizuje się od lat w dziedzinie klimatyzacji i klimatyzowania pomieszczeń oraz całych obiektów. Dzięki nam możecie Państwo zapewnić sobie, swoim pracownikom czy Klientom chłodzenie pomieszczeń latem i ogrzewanie zimą w najbardziej ekonomiczny sposób, z wykorzystaniem tylko jednego urządzenia. Nie wiecie Państwo, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Waszym przypadku? Zapraszamy do Energia Partner, gdzie po rozpoznaniu Waszych potrzeb, doradzimy najlepszy system klimatyzacji dostosowany do oczekiwań i fizycznych uwarunkowań. Sprawdź, na jakich urządzeniach pracujemy i czego właściwie się podejmujemy?

W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne, nowoczesne rozwiązania związane z chłodzeniem i utrzymywaniem pożądanej temperatury u naszych Klientów. Wśród nich są najlepsze klimatyzatory takich marek jak Daikin, Fujitsu, Mitsubishi, LG i inne.

To rozwiązania znanych marek, które są sprawdzone w praktyce przez wielu naszych Klientów. Energia Partner rekomenduje i montuje w domach, w firmach, biurowcach, w lokalach komercyjnych i innych obiektach tylko takie klimatyzatory, które wiemy, że działają niemal bezawaryjnie. Są solidne i estetyczne.

Wyposażone są one między innymi w funkcję Wi-Fi, pozwalającą na sterowanie ich pracą przez internet, z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego. To bardzo wygodne dla użytkowników, którzy mogą nawet bez konieczności fizycznej obecności w danym miejscu sterować klimatyzacją.

5-letnia gwarancja

Udzielamy 5-letniej gwarancji zarówno na urządzenia, jak i na ich montaż. Jeśli w okresie gwarancyjnym klimatyzacja będzie miała jakąkolwiek usterkę, szybko postaramy się ją bezpłatnie usunąć.

Czy potrzebna mi klimatyzacja?

Klimatyzacja większości z nas kojarzy się z zapewnieniem chłodzenia powietrza w pomieszczeniach. Powszechnie klimatyzowane są hotele, zwłaszcza te znajdujące się w gorącym klimacie, jak i szpitale, przychodnie, biurowce, fabryki, sklepy i tym podobne. Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne, na jakich pracuje nasza firma i jakie instalujemy u naszych Klientów, zapewnia nie tylko chłodzenie powietrza latem, ale i ekonomiczne ogrzewanie w zimie za pomocą tego samego urządzenia.

Jednocześnie dzięki klimatyzacji można zapewnić sobie lepszą jakość powietrza, a to już w sposób bezpośredni oddziałuje na nasze samopoczucie i stan zdrowia. Mikroklimat pomieszczeń, w których na co dzień przebywamy ? czy to w domu, czy w miejscu pracy, nie jest obojętny dla organizmu. Klimatyzacja pozwala na uzyskanie odpowiedniej wilgotności powietrza i temperatury, co wpływa na to, jak się czujemy. Dla pracodawców to także jeden z elementów zwiększania efektywności wykonywanej pracy. Wiemy, że odpowiednio dobrana klimatyzacja będzie pomocna zarówno w codziennej pracy, jak i w trakcie odpoczynku w domu, po aktywnie spędzonym dniu.

Zdrowe, czyste powietrze, o właściwym poziomie wilgotności, oczyszczone z chorobotwórczych drobnoustrojów i spalin oraz innych zanieczyszczeń, pozwala na utrzymanie dobrego stanu zdrowia. W dużych miastach klimatyzacja będzie więc miała duże znaczenie, ponieważ umożliwi wykreowanie w domu, w firmie, w sklepie czy w budynkach użyteczności publicznej takiego mikroklimatu, w którym nie będzie groźnych substancji mogących wywoływać liczne choroby układu oddechowego, alergie, a nawet nowotwory. Zdrowie powinno być czynnikiem, który będzie jak najbardziej uzasadniał instalację systemu klimatyzacji w domu czy w firmie.
Zdaj się na nasze doświadczenie w doborze urządzeń klimatyzacyjnych, solidność montażu, nawet skomplikowanych instalacji oraz na wysoką jakość serwisu montowanych systemów klimatyzacyjnych i zwróć się o pomoc, poradę i wykonanie usługi do Energia Partner.

Facebook