TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra
SERWIS

Stała obsługa serwisowa

Sprawnie działająca klimatyzacja w domu, w biurze, w hali produkcyjnej, w szpitalu i w innym miejscu jest konieczna dla zachowania odpowiedniego mikroklimatu w pomieszczeniach. To dzięki klimatyzacji można utrzymać pożądaną temperaturę i poprawić czystość powietrza, co jednocześnie wpływa korzystnie na samopoczucie osób, które przebywają w danym budynku.

Dla zachowania odpowiedniego trybu działania klimatyzacji należy zadbać o serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza firma wykonuje takie usługi dla swoich Klientów. W naszej ofercie znajduje się serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz wykonywanie prac konserwacyjnych dla zachowania sprawności działania klimatyzacji. Energia Partner przedstawia usługi w zakresie przeglądu i stałego serwisu, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

Jakich prac podejmują się nasi serwisanci z Energia Partner?

W ramach serwisu klimatyzacji podejmujemy się wszelkich realizacji związanych z jej czyszczeniem, kontrolą sprawności działania, sprawdzeniem szczelności i podjęciem się ewentualnych napraw klimatyzatorów i ich części, jeśli okaże się, że w danym przypadku istnieje taka konieczność.

Serwis klimatyzacji rozpoczynamy od prac polegających na czyszczeniu poszczególnych elementów systemu, takich jak parownik, skraplacz i filtr umieszczony w jednostce wewnętrznej klimatyzatora. Przy okazji dokonujemy pomiaru ciśnienia czynnika chłodniczego, a jeśli jest go zbyt mało – uzupełniamy go.

Dla zachowania sprawności działania klimatyzacji konieczne jest, aby jej system zachował szczelność w układzie chłodniczym. Serwisant sprawdzi to. Jeśli nie ma czynnika jest to jasna wskazówka, że doszło do rozszczelnienia układu. Kontrolujemy szczelność i drożność kondensatu oraz naprawiamy niedziałające lub nieprawidłowo działające klimatyzatory.

Jeśli cokolwiek budzi Wasz niepokój, klimatyzacja nie działa tak sprawnie, jak do tej pory, albo pojawia się skroplina, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą i umówienia się na wstępną wycenę prac serwisowych. Możemy też podpisać umowę na stały serwis urządzeń klimatyzacyjnych w Waszych domach lub firmach.

Facebook