TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra
WENTYLACJA

PROFESJONALNE SYSTEMY WENTYLACYJNE

Zapewnienie właściwego systemu wentylacji pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i innych pozwala na stały dopływ świeżego powietrza. Ma to niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie, wydajność pracy pracowników oraz zagwarantowanie w domach przyjemnej atmosfery.

Pod pojęciem wentylacja należy rozumieć wykorzystanie rozwiązań, które pozwolą na stały dopływ powietrza z zewnątrz, które jest bogate w życiodajny tlen. Dzięki odpowiednim systemom wentylacyjnym można jednocześnie filtrować powietrze i pozbawiać je cząstek kurzu, roztoczy i innych alergenów. Pozwalają one na uregulowanie odpowiedniej wilgotności powietrza. Nie ma więc problemu ze zbyt niską lub zbyt wysoką wilgotnością.

Wentylacja ma ogromny wpływ na kondycję zdrowotną osób, które walczą z alergią. Bez niej narażone są nawet we własnym domu na częsty kontakt z popularnymi czynnikami alergizującymi. Także osoby, które nie są alergikami, mogą negatywnie reagować na konieczność oddychania przestanym, nieświeżym powietrzem w pomieszczeniu. Może to powodować częste bóle głowy czy poczucie chronicznego zmęczenia.

Projektowanie i montaż systemów wentylacyjnych

Nasza firma podejmuje się kompleksowego planowania – projektowania i wykonania systemów wentylacyjnych u swoich Klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić Wam większy komfort pracy i optymalny wypoczynek w zaciszu własnego domu. Musicie mieć świadomość, że nieprawidłowa wymiana powietrza w budynku lub jej brak wpływa niekorzystnie na zdrowie wszystkich osób, które w nim przebywają, ale też negatywnie oddziałuje na sam obiekt. Dlaczego? Ponieważ źle wentylowane budynki muszą odeprzeć ataki wykwitów pleśni. Zbyt duża wilgotność powietrza prowadzi do skraplania się pary wodnej np. na szybach czy w rogach pomieszczeń. To środowisko idealne do rozwoju pleśni, a ona z kolei wpływa alergizująco na mieszkańców.

Dlatego warto zainwestować w usługi wentylacyjne świadczone przez Energia Partner. Możemy Wam zaproponować między rekuperator, który działa w ten sposób, że nie tylko wentyluje pomieszczenie, ale jednocześnie umożliwia sprawne odzyskiwanie energii cieplnej z powietrza. Za jego pomocą udaje się znacząco, odczuwalnie dla właścicieli, ograniczyć koszty ogrzewania budynku.

Facebook