TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

Wentylowanie i klimatyzowanie pomieszczeń

Znaczenie wentylacji powietrza

Właściwe wentylowanie mieszkań, domów, biur i innych pomieszczeń, w których przebywa się w ciągu dnia, jest bardzo ważne ze względów higienicznych i zdrowotnych. Dopływ świeżego powietrza istotnie wpływa na nasze funkcjonowanie, poprawia wydolność w miejscu pracy i przyśpiesza regenerację oraz poprawia samopoczucie w domu.

System wentylacji oznacza takie rozwiązania, które zapewniają dopływ świeżego powietrza z zewnątrz, przez co jest ono bogate w tlen, który usprawnia procesy życiowe. Dobre systemy wentylacyjne filtrują pobierane z zewnątrz powietrze, oczyszczając je z alergenów, kurzu, pyłu, roztoczy i wszelkich innych zanieczyszczeń. Systemy wentylacyjne dają również możliwość uregulowania odpowiedniej wilgotności powietrza.

Wentylacja jest szczególnie ważna dla osób z problemami alergicznymi, a takich jest wiele. Powietrze przefiltrowane jest bezpieczniejsze dla kondycji zdrowotnej. Nie zmienia to jednak faktu, że dla każdej osoby funkcjonującej w pomieszczeniu nie wentylowanym, przebywanie staje się męczące, zaduch może powodować komplikacje układu oddechowego i pogorszenia stanu zdrowia. Pojawiają się bóle głowy, zmęczenie, znużenie i apatia.

 

Projektowanie i instalowanie systemów wentylacyjnych

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu systemów wentylacyjnych. Systemy te zapewnią Państwu komfort pracy i komfortowy wypoczynek w mieszkaniu. Jeżeli pomieszczenie jest nieprawidłowo wentylowane, zbyt mało w nim świeżego powietrza, negatywnie wpływa to na cały budynek. Może pojawić się w nim problem pleśni, grzyba, jeśli powietrze posiada zbyt dużą wilgotność. Wykwit pleśni na ścianach może w konsekwencji przyczynić się do zniszczenia murów budynku.

 

Klimatyzowanie pomieszczeń

Nasza firma świadczy nie tylko usługę instalacji systemów wentylacyjnych Zielona Góra, ale również klimatyzacji. Oferujemy Państwu rekuperator, który wentyluje pomieszczenia, ale również odzyskuje z powietrza energię cieplną. Urządzenie to pozwala na zredukowanie kosztów ogrzewania.

Od lat zajmujemy się klimatyzowaniem pomieszczeń w obiektach. To dzięki systemowi klimatyzacji Zielona Góra w pomieszczeniu jest zawsze przyjemnie, utrzymuje się stała temperatura bez względu na porę roku. W lecie odczuwają państwo przyjemny chłód, a w zimie czy podczas chłodniejszych jesiennych dni – w pomieszczeniu jest ciepło. Klimatyzowanie mieszkania, domu czy biura istotnie wpływa na komfort pracy, odpoczynek i relaks w domu. Jedno urządzenie pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz budynku.

Nasi specjaliści od wentylacji klimatyzacji Zielona Góra profesjonalnie doradzą Państwu, jaki system klimatyzacyjny wybrać stosownie do Waszych potrzeb i oczekiwań. Stosujemy klimatyzatory najlepszych marek Mitsubishi, Fujitsu, LG, Daikin i inne, które posiadają funkcję Wi-Fi i mogą być sterowane z komputera albo urządzenia mobilnego.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook