TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. NAFTOWA 2B

65-705 Zielona Góra

TELEFON

785 580 011

EMAIL

energiapartner24@gmail.com

UL. ZIMNA 4

65-707 Zielona Góra

O NAS

ENERGIA PARTNER

Nasza firma została założona ponad 10 lat temu przez Huberta Marciniaka. Wraz z wykwalifikowaną kadrą kształtujemy nasze usługi w taki sposób, aby odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy m.in. przy instalowaniu klimatyzatorów. Zamontowaliśmy tysiące urządzeń klimatyzacyjnych oraz setki marketowych instalacji chłodniczych. Obsługujemy duże obiekty, ale prowadzimy też fachowe szkolenia.

W swojej pracy stosujemy wyłącznie ekologiczne rozwiązania techniczne i wysokie standardy montażu, które oparte są na elementach czołowych producentów. Wysoką wagę przykładamy do terminowości wykonywanych zleceń i estetyki ich realizacji. Doradzamy w zakresie doboru sprzętu w dziedzinie klimatyzowania pomieszczeń, ogrzewania, stosowania rozwiązań chłodniczych głównie w obiektach komercyjnych i wentylowania obiektów budowlanych wszelkiego typu.

Obsługujemy pod względem serwisowym w trybie ciągłym obiekty handlowe, usługowe, liczne biura i urzędy. Zaufało nam i naszym kompetencjom wiele firm, takich jak:

  • m.in: Biedronki, Lidle, Aldi, Żabki, Orleny, Lotosy

Nie ustajemy w poznawaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań dotyczących klimatyzacji i wentylacji oraz chłodnictwa. Serwisujemy instalacje u naszych Klientów, żeby pracowały one tak, jak powinny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Facebook